OV SSL сертифікати захищають сайт від атак, фишинга - це норма для бізнесу
DV OV EV FQDN SAN WC SSL логотип Веб Траст Украина
OV SSLFQDNSANWildcardВартістьДопомога

Використання протоколів шифрування даних SSL / TLS є сьогодні стандартною практикою в більшості організацій. Важливі ініціативи, які реалізуються для підвищення безпеки, включаючи попередження в браузерах і нові правила обробки персональних даних GDPR, дозволили істотно підвищити рівень інформованості про захист персональних даних і допомогли запобігти випадкам витоку даних.

Сертифікати HTTPS шифрують дані між вашим комп'ютером і веб-сайтом або додатком, який ви використовуєте, що унеможливлює для будь-якого - навіть у вашій загальнодоступній точці доступу Wi-Fi - перехоплювання ваших даних. Більшість веб-сайтів отримують свої сертифікати HTTPS у центру сертифікації, які дотримуються певних правил і процедур, і цим SSL сертифікатами довіряють веб браузери.

Підтвердження домену за допомогою емаил

Нижче наведені для прикладу скани листи і сторінок центру сертифікації для підтвердження прав на домен

вигляд листа від центру сертифікації для підтвердження домену вигляд стрінки центру сертифікації для підтвердження домену вигляд сторінки підтвердження домену від центру сертифікаціїу

Подробиці замовлення

Замовлення сертифікату
order

Ваше ім'я

Ваш email

Ваш телефон

На скільки років

ID та / або назва сертифікату
DigiCert SSL  сертификаты для Украины Слава Україні !

* Натискаючі кнопку 'Відправити замовлення' Ви надаєте згоду на обробку даних, які буде використано для надання замовленої послуги.